CLICK SHOES ESPOO SELLO

Leppävaarankatu 3-9
02600 Espoo

Aukioloajat: ma-pe 10-20 la 10-19 su 12-18

0401617552
sello@clickshoes.fi

CLICK SHOES FORSSA

Kartanonkatu 4
30100 Forssa

Aukioloajat: ma-pe 10-18 la 10-14 

0400 175 576
forssa@clickshoes.fi

CLICK SHOES HÄMEENLINNA

Eureninkatu 2 (kauppakeskus Goodman)
13100 Hämeenlinna

Aukioloajat: ma-pe 10-20 la 10-18 su 12-18

044 989 1261
hameenlinna@clickshoes.fi

CLICK SHOES HELSINKI ITIS

Itäkatu 1-7 pl C 114
00930 Helsinki

Aukioloajat: ma-pe 10-20 la 10-19 su 12-18

040 8205975
itis@clickshoes.fi

CLICK SHOES HYVINKÄÄ WILLA

Hämeenkatu 9
05800 Hyvinkää

Aukioloajat: ma-pe 10-20 la 10-18 su 11-17

040 572 8299
willa@clickshoes.fi

CLICK SHOES JOENSUU

Kauppakatu 27 A
80100 Joensuu

Aukioloajat: ma-pe 10-17 la 10-15

0401549468
joensuu@clickshoes.fi

CLICK SHOES KOKKOLA

Tehtaankatu 3-5
67100 Kokkola

Aukioloajat: ma-pe 10-19 la 10-16 su 12-16

040 6788651
kokkola@clickshoes.fi

CLICK SHOES KOTKA

Keskuskatu 10 (Kauppakeskus Pasaati)
48100 Kotka

Aukioloajat: ma-pe 10-19 la 10-16 su 12-16

Puh. 040 679 6061
kotka@clickshoes.fi

CLICK SHOES KOUVOLA VETURI

Tervasharjunkatu 1
45720 Kouvola

Aukioloajat: ma-pe 10-20 la 10-18 su 12-18

0406403214
veturi@clickshoes.fi

CLICK SHOES KUOPIO

Haapaniemenkatu 18 (Kauppakeskus Minna)
70110 Kupio

Aukioloajat: ma-pe 10-18 la 10-16

0403504118
kuopio@clickshoes.fi

CLICK SHOES LAHTI KARISMA

Kauppiaankatu 2
15160 Lahti

Aukioloajat: ma-pe 10-20 la 10-18 su 12-18

0405795180
karisma@clickshoes.fi

CLICK SHOES LAHTI TRIO

Aleksanterinkatu 20
15140 Lahti

Aukioloajat: ma-pe 10-19 la 10-17 su SULJETTU

0405128675
trio@clickshoes.fi

CLICK SHOES LEMPÄÄLÄ IDEAPARK

Ideaparkinkatu 4
37570 Lempäälä

Aukioloajat: ma-pe 10-20 la 10-18 su 12-18

0449751322
ideaparklempaala@clickshoes.fi

CLICK SHOES MIKKELI

Maaherrankatu 18-20
50100 Mikkeli

Aukioloajat: ma-pe 10-18 la 10-16

040 8204245
mikkeli@clickshoes.fi

CLICK SHOES OULU

Isokatu 21
90100 Oulu

Aukioloajat: ma-pe 10-19 la 10-17

0442354102
oulu@clickshoes.fi

CLICK SHOES OULU IDEAPARK

Ritaharjuntie 49
90540 Oulu

Aukioloajat: ma-pe 10-20 la 10-18 su 12-18

044 989 1163
ouluideapark@clickshoes.fi

CLICK SHOES PIRKKALA VESKA

Saapastie 2
33950 Pirkkala

Aukioloajat: ma-pe 10-19 la 10-17 su 12-16

044 981 2692
veska@clickshoes.fi

CLICK SHOES RAISIO MYLLY

Myllynkatu 1012
21280 Raisio

Aukioloajat: ma-la 10-20  su 11-19

0408252835
mylly@clickshoes.fi

CLICK SHOES RAUMA POTKUR

Kauppakatu 3
26100 Rauma

Aukioloajat: ma-pe 10-18 la 10-15

0401395223
rauma@clickshoes.fi

CLICK SHOES ROVANIEMI

Koskikatu 25
96200 Rovaniemi

Aukioloajat: ma-pe 10-19 la 10-17 su 12-16

0400236010
rovaniemi@clickshoes.fi

CLICK SHOES SALO

Vilhonkatu 8 (Kauppakeskus Plaza)
24100 Salo

Aukioloajat: ma-pe 10-19 la 10-17 su 12-16

040 824 2774
salo@clickshoes.fi

CLICK SHOES SEINÄJOKI

Suupohjantie 57 (Ideapark)
60320 Seinäjoki

Aukioloajat: ma-pe 10-20, la 10-18, su 12-18

040 590 4968
ideaparkseinajoki@clickshoes.fi

CLICK SHOES TAMPERE

Hämeenkatu 11
33100 Tampere

Aukioloajat: ma-pe 10-20 la 10-18 su 12-18

0400150577
tampere@clickshoes.fi

CLICK SHOES TAMPERE KOSKIKESKUS

Hatanpään valtatie 1
33100 Tampere

Aukioloajat: ma-pe 10-20 la 10-18 su 12-18

0400174346
koskikeskus@clickshoes.fi

CLICK SHOES TAMPERE LIELAHTI

Antti Possin kuja 1
33400 Tampere

Aukioloajat: ma-pe 10-20 la 10-18 su 12-16

0401498450
lielahti@clickshoes.fi

CLICK SHOES TURKU HANSA

Eerikinkatu 17
20100 Turku

Aukioloajat: ma-pe 10-20 la 10-19 su 12-18

0408242041
hansa@clickshoes.fi

CLICK SHOES TURKU SKANSSI

Skanssinkatu 10
20730 Turku

Aukioloajat: ma-pe 10-20 la 10-19 su 10-19

0408242080
skanssi@clickshoes.fi

CLICK SHOES VAASA

Kauppakeskus Rewell 202
65100 Vaasa

Aukioloajat: ma-pe 10-19 la 10-17 su suljettu

0404817527
vaasa@clickshoes.fi

CLICK SHOES VALKEAKOSKI

Kauppatori 3
37600 Valkeakoski

Aukioloajat: ma-pe 10:30-17:30 la 10-15 

0401279994
valkeakoski@clickshoes.fi

CLICK SHOES VANTAA FLAMINGO

Tasetie 8
01510 Vantaa

Aukioloajat: ma-pe 10-20 la 10-19 su 12-18

0401919553
flamingo@clickshoes.fi

CLICK SHOES KEMPELE ZEPPELIN

Zeppeliinintie 1, 1 krs.
90450 Kempele

Aukioloajat: ma-pe 10-20 la 10-18 su 12-18

0408246744
shoehousezeppelin@clickshoes.fi

SHOEHOUSE TURKU

Kristiinankatu 10
20100 Turku

Aukioloajat: ma-pe 10-18 la 10-16

0400272618
shoehouseturku@clickshoes.fi

SHOEHOUSE VANTAA JUMBO

Vantaanportinkatu 3
01510 Vantaa

Aukioloajat: ma-pe 10-20 la 10-20 su 11-18

0401617540
jumbo@clickshoes.fi